Главная Блог ... Новости Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Cоюзом. Україна підписала економічну частину Угоди про асо...

Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Cоюзом.

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1449

Отключить рекламу
 - tn1_ukraina_pidpisala_ekonomichnu_chastinu_ugodi_pro_asotsiatsiyu_z_evropeyskim_soyuzom_53ad4c9b2b35c.jpg

27 червня 2014 року Брюссель, Президент України Петро Порошенко разом з Президентом Ради Європи Германом ван Ромпеем підписують економічну частину Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Політична частина цієї Угоди вже була підписана 21 березня 2014 року прем"ер-міністром України А. Яценюком.

Разом з Україною асоційованими членами ЕС сьогодні також стали Грузія і Молдова. Ці країни підписали з Європейським Союзом свої власні угоди.

Підписану Угоду тепер всі почнуть читати та вивчати, аналізувати та критикувати, виконувати та саботувати. Але всі вже розуміють, що зворотного шляху нема і доля України визначена. Із практичного - всім відомо, що Угода запроваджує створення зони вільної торгівлі між Україною та ЕС, тому Росія незабаром значно підвищить мито при перетині українськими товарами україно-російського кордону.

Народу України не треба недооцінювати та не треба переоцінювати факт підписання Угоди. Це лише перша перемога, яка здобута тяжкою працею, кров"ю та життями великої кількості гарних людей, проте всі виклики та випробування в України ще попереду.

Попереду повноправне членство та гідне місце Української держави у Європейському Союзі, осмислення громадянами України європейських цінностей, здобуття реальної незалежності від інших країн світу.

Слід додати, що асоційованим членом Європейського Союзу Україну де-юре можна буде назвати після ратифікації Угоди, на яку у Верховній Раді України є три місяці.

Пропонуємо обговорювати поступ України в Європейському Союзі в розділі "Юридична дискусія" за цим посиланням:

З текстом Угоди про асоціацію з Європейським Союзом можливо ознайомитись за цим посиланням:

 • 1449

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1449

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст