Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КГС ВП від 29.04.2021 року у справі №910/6418/20 Ухвала КГС ВП від 29.04.2021 року у справі №910/64...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КГС ВП від 29.04.2021 року у справі №910/6418/20



УХВАЛА

27 травня 2021 року

м. Київ

Справа № 910/6418/20

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Колос І. Б. - (головуючий), Бенедисюка І. М., Малашенкової Т. М.,

розглянувши клопотання Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві

про повернення судового збору

за касаційною скаргою Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві

на рішення господарського суду міста Києва від 15.12.2020

та постанову Північного апеляційного господарського суду від 01.04.2021

у справі № 910/6418/20

за позовом акціонерного товариства "Укртрансгаз"

до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м.

Києві,

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - товариство з обмеженою відповідальністю "Енерго-сервісна компанія "Еско-Північ",

про стягнення заборгованості у розмірі 81 905,08 грн,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 29.04.2021 було відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (далі - ГУ ДСНС у м. Києві) на рішення господарського суду міста Києва від 15.12.2020 та постанову Північного апеляційного господарського суду від 01.04.2021 у справі № 910/6418/20 на підставі пункту 1 частини 1 статті 293 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України).

19.05.2021 (згідно з відміткою на поштовому конверті) ГУ ДСНС у м. Києві звернулося до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду із клопотанням про повернення судового збору у сумі 4 540,00 грн, сплаченого при поданні касаційної скарги у справі № 910/6418/20.

Відповідно до протоколу передачі судової справи (касаційної скарги, апеляційної скарги, заяви) раніше визначеному складу суду від 24.05.2021 у справі № 910/6418/20 визначено колегію суддів у складі: головуючий суддя - Колос І. Б., судді Малашенкова Т. М., Бенедисюк І. М.

Перевіривши матеріали клопотання про повернення судового збору, Верховний Суд дійшов висновку про наявність підстав для його задоволення з огляду на таке.

Інформацією із виписки про зарахування судового збору до спеціального фонду державного бюджету України, сплачені кошти у сумі 4 540,00 грн відповідно до платіжного доручення від 19.04.2021 № 423 - зараховано до спеціального фонду державного бюджету України.

Відповідно до частини 2 статті 123 ГПК України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Згідно з пунктом 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду у разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

З огляду на наведене, клопотання про повернення судового збору підлягає задоволенню, судовий збір - поверненню заявникові.

Керуючись статтею 7 Закону України "Про судовий збір", частиною 2 статті 123, статтею 234 ГПК України, Касаційний господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві про повернення судового збору у справі № 910/6418/20 задовольнити.

2. Повернути Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 13, код ЄДРПОУ 38620155) з державного бюджету України судовий збір у сумі 4 540,00 грн (чотири тисячі п'ятсот сорок гривень 00 копійок), сплачений за платіжним дорученням від
19.04.2021 № 423.

3. Належним чином завірену копію цієї ухвали надіслати заявникові.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя І. Колос

Суддя І. Бенедисюк

Суддя Т. Малашенкова
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати