Головна Блог ... Новини Скільки ракет до "Іскандерів" та крилатих "Калібрів" ще залишилося у Росії (кількісні оцінки) Скільки ракет до "Іскандерів" та крилатих "Калібрі...

Скільки ракет до "Іскандерів" та крилатих "Калібрів" ще залишилося у Росії (кількісні оцінки)

Відключити рекламу
Скільки ракет до \

Росія останнім часом активізувала використання високоточних ракет для нанесення ударів по цивільній та військовій інфраструктурі України. Одне з завдань, яке ставить перед собою ворог - ускладнення надання військово-технічної допомоги Україні з використанням залізничних шляхів сполучення. Також Кремль, як і Третій Рейх у Другій світовій війні постійними ракетними атаками намагається тероризувати цивільне населення.

З 24 березня по території України було випущено понад 1950 ракет різних класів (за повідомленням Пентагону від 29 квітня).

ЗС Росії з початку війни з Україною використовують для ударів по наших військових та цивільних об'єктах високоточні балістичні та крилаті ракети (БР та КР) сухопутного, морського та повітряного базування, у т.ч. тактичні (ТР, до 150 км), оперативно-тактичні (ОТР, до 500 км), а також меншої дальності (РМД, 500-1000 км) та середньої дальності (РСД, 1000-5500 км).

ТАБЛОИД: РК-360МЦ "Нептун": как работает комплекс береговой обороны, который потопил "Москву"

За оцінками Пентагону, на сьогодні у ЗС Росії ще залишилося до 50% того, що вони зібрали до вторгнення за усіма зразками високоточних озброєнь.

Проте скільки це у конкретних цифрах? Зокрема, стосовно найбільш сучасних розробок у арсеналі РФ - крилатих ракет морського базування типу "Калибр" та балістичних ракет для ОТРК "Искандер".

За оцінками Defense Express, на основі аналізу власних та закордонних баз даних, а також опитування низки профільних експертів, можемо стверджувати, що активне застосування агресором ракетного озброєння для завдання ударів по цілях на території України призвело до вичерпання більшої частини крилатих ракет морського базування типу "Калибр" та балістичних ракет для ОТРК "Искандер".

Станом на кінець квітня кількість ракет зазначеного типу зменшилась до критичного рівня та не перевищує 40% від довоєнних показників. А саме - у армії ерефії залишилось не більше 200 балістичних ракет типу 9М723 для ОТРК "Искандер-М". До активної фази на 24 лютого вони мали близько 900 таких ракет.

Стосовно крилатих ракет морського базування типу 3М-14 "Калибр" , то їхня кількість у арсеналі ерефії складає орієнтовно 350 ракет - з приблизно 500 ракет, які були вироблені російською "оборонкою" та накопичені ворогам на початок широкомасштабної агресії.

Виходячи з поточного стану російського ОПК та враховуючи запроваджені західні санкції, можна прогнозувати, що для відновлення запасів ракет типів "Искандер" та "Калибр" до довоєнного рівня російській промисловості необхідно близько трьох років безперервної роботи.

Наявні у рф складські запаси імпортних деталей та компонентів дозволяють російській промисловості продовжувати виробництво ракет не довше трьох місяців, після чого на зазначену галузь виробництва очікує криза.

Але пам'ятаймо - навіть десять ракет у арсеналі ворога це загроза, яка має бути мінімізована за рахунок розвиток та посиленням нашої протиповітряної та протиракетної оборони.

ТАБЛОИД: Правила поведения во время обстрелов, бомбардировок и ракетных ударов

 • 4014

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 4014

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст