Главная Блог ... Новости Скільки ракет до "Іскандерів" та крилатих "Калібрів" ще залишилося у Росії (кількісні оцінки) Скільки ракет до "Іскандерів" та крилатих "Калібрі...

Скільки ракет до "Іскандерів" та крилатих "Калібрів" ще залишилося у Росії (кількісні оцінки)

Отключить рекламу
 - c6ef8cf6eaea6c6c5e39634dd04002e8.jpg

Росія останнім часом активізувала використання високоточних ракет для нанесення ударів по цивільній та військовій інфраструктурі України. Одне з завдань, яке ставить перед собою ворог - ускладнення надання військово-технічної допомоги Україні з використанням залізничних шляхів сполучення. Також Кремль, як і Третій Рейх у Другій світовій війні постійними ракетними атаками намагається тероризувати цивільне населення.

З 24 березня по території України було випущено понад 1950 ракет різних класів (за повідомленням Пентагону від 29 квітня).

ЗС Росії з початку війни з Україною використовують для ударів по наших військових та цивільних об'єктах високоточні балістичні та крилаті ракети (БР та КР) сухопутного, морського та повітряного базування, у т.ч. тактичні (ТР, до 150 км), оперативно-тактичні (ОТР, до 500 км), а також меншої дальності (РМД, 500-1000 км) та середньої дальності (РСД, 1000-5500 км).

ТАБЛОИД: РК-360МЦ "Нептун": как работает комплекс береговой обороны, который потопил "Москву"

За оцінками Пентагону, на сьогодні у ЗС Росії ще залишилося до 50% того, що вони зібрали до вторгнення за усіма зразками високоточних озброєнь.

Проте скільки це у конкретних цифрах? Зокрема, стосовно найбільш сучасних розробок у арсеналі РФ - крилатих ракет морського базування типу "Калибр" та балістичних ракет для ОТРК "Искандер".

За оцінками Defense Express, на основі аналізу власних та закордонних баз даних, а також опитування низки профільних експертів, можемо стверджувати, що активне застосування агресором ракетного озброєння для завдання ударів по цілях на території України призвело до вичерпання більшої частини крилатих ракет морського базування типу "Калибр" та балістичних ракет для ОТРК "Искандер".

Станом на кінець квітня кількість ракет зазначеного типу зменшилась до критичного рівня та не перевищує 40% від довоєнних показників. А саме - у армії ерефії залишилось не більше 200 балістичних ракет типу 9М723 для ОТРК "Искандер-М". До активної фази на 24 лютого вони мали близько 900 таких ракет.

Стосовно крилатих ракет морського базування типу 3М-14 "Калибр" , то їхня кількість у арсеналі ерефії складає орієнтовно 350 ракет - з приблизно 500 ракет, які були вироблені російською "оборонкою" та накопичені ворогам на початок широкомасштабної агресії.

Виходячи з поточного стану російського ОПК та враховуючи запроваджені західні санкції, можна прогнозувати, що для відновлення запасів ракет типів "Искандер" та "Калибр" до довоєнного рівня російській промисловості необхідно близько трьох років безперервної роботи.

Наявні у рф складські запаси імпортних деталей та компонентів дозволяють російській промисловості продовжувати виробництво ракет не довше трьох місяців, після чого на зазначену галузь виробництва очікує криза.

Але пам'ятаймо - навіть десять ракет у арсеналі ворога це загроза, яка має бути мінімізована за рахунок розвиток та посиленням нашої протиповітряної та протиракетної оборони.

ТАБЛОИД: Правила поведения во время обстрелов, бомбардировок и ракетных ударов

 • 2462

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2462

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст