Головна Сервіси для юристів ... Закони Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції Стаття 3. Визначення територіальної підсудності в разі зміни меж району або завершення антитерористичної операції Стаття 3. Визначення територіальної підсудності в ...

Стаття 3. Визначення територіальної підсудності в разі зміни меж району або завершення антитерористичної операції

Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції (ЗМІСТ) Інші закони
 • 409

  Переглядів

 • 409

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Державна судова адміністрація України на підставі прийнятих в установленому законом порядку рішень про зміну меж або завершення антитерористичної операції в разі відновлення належних умов діяльності місцевих судів, апеляційних судів, які знаходяться в районі, де проводилася антитерористична операція, направляє до Верховного Суду подання про можливість відновлення роботи відповідного місцевого, апеляційного суду. Голова Верховного Суду видає розпорядження про відновлення роботи визначеного в поданні Державної судової адміністрації України місцевого або апеляційного суду.

  {Частина перша статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

  2. Визначення територіальної підсудності справ, розгляд яких розпочинається після видання Головою Верховного Суду розпорядження про відновлення роботи місцевого, апеляційного суду у зв’язку із зміною меж району або завершенням антитерористичної операції, здійснюється без урахування положень цього Закону.

  {Частина друга статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

  3. Місцеві та апеляційні суди, які розпочали розгляд справ відповідно до частин першої і другої статті 1 цього Закону, після видання Головою Верховного Суду розпорядження про відновлення роботи відповідних місцевих або апеляційних судів у зв’язку із зміною меж району або завершенням антитерористичної операції продовжують розгляд таких справ.

  {Частина третя статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

  Попередня

  4/7

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст