Головна Сервіси для юристів ... Закони Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції Стаття 2. Підслідність кримінальних правопорушень, вчинених в районі проведення антитерористичної операції Стаття 2. Підслідність кримінальних правопорушень,...

Стаття 2. Підслідність кримінальних правопорушень, вчинених в районі проведення антитерористичної операції

Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції (ЗМІСТ) Інші закони
 • 497

  Переглядів

 • 497

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Підслідність кримінальних правопорушень, вчинених в районі проведення антитерористичної операції, у разі неможливості здійснювати досудове розслідування визначається Генеральним прокурором.

  2. Матеріали досудового розслідування щодо злочинів, кримінальні провадження щодо яких знаходяться на стадії досудового слідства, у разі неможливості здійснювати досудове розслідування передаються органам досудового розслідування, визначеним Генеральним прокурором, протягом десяти робочих днів з дня визначення підслідності.

  {Стаття 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1798-VIII від 21.12.2016 }

  Попередня

  3/7

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст