Головна Сервіси для юристів ... Закони Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування Стаття 11. Особи, які підлягають страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності Стаття 11. Особи, які підлягають страхуванню у зв’...

Стаття 11. Особи, які підлягають страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1821

    Переглядів

  • 1821

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту) (крім домашніх працівників, які не беруть добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування), гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності та господарювання, зокрема які є резидентами Дія Сіті, у тому числі в іноземних дипломатичних та консульських установах, інших представництвах нерезидентів або у фізичних осіб, а також обрані на виборні посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в інших органах, фізичні особи - підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності на інших підставах.

    {Частина перша статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3680-IX від 25.04.2024 }

    Попередня

    42/77

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст