Головна Сервіси для юристів ... Закони Основи законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування Стаття 2. Законодавство України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування та його завдання Стаття 2. Законодавство України про загальнообов'я...

Стаття 2. Законодавство України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування та його завдання

Основи законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЗМІСТ) Інші закони
  • 472

    Переглядів

  • 472

    Переглядів

  • Додати в обране

    Законодавство України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування складається з цих Основ та прийнятих відповідно до них законів, інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування.

    Якщо міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми, ніж ті, що передбачені законодавством України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, то застосовуються норми міжнародного договору.

    Завданням законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування є встановлення гарантій щодо захисту прав та інтересів громадян, які мають право на пенсію, а також на інші види соціального захисту, що включають право на забезпечення їх у разі хвороби, постійної або тимчасової втрати працездатності, безробіття з незалежних від них обставин, необхідності догляду за дитиною з інвалідністю, хворим членом сім’ї, смерті громадянина та членів його сім’ї тощо.

    {Частина третя статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 107-VI від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду № 10-рп/2008 від 22.05.2008 ; в редакції Закону № 77-VIII від 28.12.2014 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2249-VIII від 19.12.2017 }

    Попередня

    2/31

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст