Головна Сервіси для юристів ... Закони Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування Стаття 54. Види пенсійних виплат за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування Стаття 54. Види пенсійних виплат за рахунок коштів...

Стаття 54. Види пенсійних виплат за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування

Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (ЗМІСТ) Інші закони
  • 882

    Переглядів

  • 882

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Назва статті 54 в редакції Закону № 3668-VI від 08.07.2011 }

    1. Застрахована особа, яка відповідно до закону є учасником накопичувальної системи пенсійного страхування, має право на отримання довічної пенсії або одноразової виплати за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування, що обліковуються на її накопичувальному пенсійному рахунку в Накопичувальному фонді або на індивідуальному пенсійному рахунку у відповідному недержавному пенсійному фонді - суб'єкті другого рівня системи пенсійного забезпечення, за умови досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, а в разі відстрочення часу призначення пенсії за віком відповідно до цього Закону у період після досягнення такого віку - з дня закінчення строку відстрочення дати призначення пенсії за віком у солідарній системі.

    Довічна пенсія за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування враховується під час визначення мінімальної пенсії за віком відповідно до статті 28 цього Закону.

    {Частина перша статті 54 в редакції Закону № 3668-VI від 08.07.2011 }

    2. Страхування і виплата довічної пенсії здійснюється згідно із Законом України "Про страхування" страховою організацією, обраною застрахованою особою.

    Розмір довічної пенсії розраховується страховою організацією актуарно, виходячи з суми оплати договору страхування довічної пенсії, з урахуванням майбутнього інвестиційного доходу, забезпечуваного страховою організацією, видатків, пов'язаних з подальшим інвестуванням зазначених сум, та з урахуванням середньої для чоловіків і жінок величини тривалості життя.

    {Абзац другий частини другої статті 54 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3668-VI від 08.07.2011 }

    Виплата довічної пенсії здійснюється у строки і в порядку, що визначені договором страхування довічної пенсії.

    3. Страхові організації, що здійснюють страхування і виплату довічної пенсії, передбаченої цим Законом, забезпечують свою платоспроможність відповідно до законодавства про страхову діяльність.

    {Частина третя статті 54 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3668-VI від 08.07.2011 }

    4. Одноразова виплата учаснику накопичувальної системи пенсійного страхування за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування здійснюється в порядку, визначеному статтею 56 цього Закону:

    територіальним органом Пенсійного фонду - за рахунок коштів, що обліковуються на накопичувальному пенсійному рахунку учасника накопичувальної системи пенсійного страхування;

    адміністратором відповідного недержавного пенсійного фонду - суб'єкта другого рівня системи пенсійного забезпечення - за рахунок коштів, що обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника накопичувальної системи пенсійного страхування

    {Частина четверта статті 54 в редакції Закону № 3668-VI від 08.07.2011 }

    {Частину п'яту статті 54 виключено на підставі Закону № 2856-VI від 23.12.2010 }

    {Частину шосту статті 54 виключено на підставі Закону № 2856-VI від 23.12.2010 }

    Попередня

    95/157

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст