Головна Сервіси для юристів ... Закони Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень Стаття 16. Пріоритет обтяжень, предметом яких є цінні папери (права на цінні папери) Стаття 16. Пріоритет обтяжень, предметом яких є ці...

Стаття 16. Пріоритет обтяжень, предметом яких є цінні папери (права на цінні папери)

Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Пріоритет обтяжень, предметом яких є цінні папери (права на цінні папери), визначається з моменту реєстрації таких обтяжень, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою цієї статті.

У разі передачі цінних паперів обтяжувачу пріоритет обтяження, предметом якого є відповідні цінні папери (права на них), встановлюється з моменту передачі, і таке обтяження набирає чинності у відносинах з третіми особами без потреби його реєстрації. У такому разі обтяжувач має вищий пріоритет над усіма іншими обтяженнями, у тому числі зареєстрованими раніше.

Обтяження, предметом яких є цінні папери (права на цінні папери), що існують в електронній формі і не передаються обтяжувачу, набирають чинності у відносинах з третіми особами, і їх пріоритет визначається з моменту встановлення обмеження щодо обігу таких цінних паперів у зв’язку з відповідним обтяженням відповідно до законодавства про депозитарну систему України.

{Стаття 16 в редакції Закону № 738-IX від 19.06.2020 }

Попередня

16/50

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст