Головна Сервіси для юристів ... Закони Про ввезення в Україну цукру-сирцю тростинного у 2003 році Стаття 3. Визначення суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, що ввозитимуть цукор-сирець тростинний в межах установленого обсягу, здійснюється Міністерством аграрної політики України на конкурсних засадах. Стаття 3. Визначення суб'єктів зовнішньоекономічно...

Стаття 3. Визначення суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, що ввозитимуть цукор-сирець тростинний в межах установленого обсягу, здійснюється Міністерством аграрної політики України на конкурсних засадах.

Про ввезення в Україну цукру-сирцю тростинного у 2003 році (ЗМІСТ) Інші закони
 • 254

  Переглядів

 • 254

  Переглядів

 • Додати в обране

  Попередня

  3/5

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст