Головна Сервіси для юристів ... Закони Про всеукраїнський референдум Стаття 45. Подання кандидатур до складу окружної комісії з всеукраїнського референдуму Стаття 45. Подання кандидатур до складу окружної к...

Стаття 45. Подання кандидатур до складу окружної комісії з всеукраїнського референдуму

Про всеукраїнський референдум (ЗМІСТ) Інші закони
  • 715

    Переглядів

  • 715

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Право подання кандидатур до складу окружних комісій з всеукраїнського референдуму мають:

    1) ініціативна група;

    2) політична партія, яка утворила депутатську фракцію у Верховній Раді України поточного скликання та зареєстрована як прихильник або опонент питання всеукраїнського референдуму;

    3) політична партія, яка зареєстрована як прихильник або опонент питання всеукраїнського референдуму (крім політичних партій, зазначених у пункті 2 цієї частини).

    2. У разі якщо у встановлений частиною четвертою цієї статті строк не надійшли подання кандидатур до складу окружної комісії з всеукраїнського референдуму від суб’єктів, визначених частиною першою цієї статті, або якщо кількість осіб, запропонованих до складу окружної комісії з всеукраїнського референдуму, становить менше дванадцяти осіб, окружна комісія з всеукраїнського референдуму утворюється Центральною виборчою комісією за поданням Голови Центральної виборчої комісії на підставі пропозицій членів Центральної виборчої комісії у кількості дванадцяти осіб з обов’язковим урахуванням поданих кандидатур відповідно до частини першої цієї статті.

    3. Форма подання кандидатур до складу комісій з всеукраїнського референдуму затверджується Центральною виборчою комісією не пізніше наступного дня після початку процесу всеукраїнського референдуму і не може бути змінена під час процесу всеукраїнського референдуму. У поданні зазначаються:

    1) прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) особи;

    2) дата народження;

    3) громадянство особи;

    4) виборча адреса особи, а також контактні номери телефонів;

    5) володіння державною мовою;

    6) освіта;

    7) місце роботи та займана посада особи;

    8) наявність досвіду щодо участі в роботі виборчих комісій чи комісій з всеукраїнського референдуму;

    9) відомості про відсутність в особи судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, кримінального правопорушення проти виборчих прав громадян чи корупційного кримінального правопорушення, яка не погашена або не знята у встановленому законом порядку;

    10) посада в комісії, на яку пропонується особа.

    4. Подання кандидатур до складу окружних комісій з всеукраїнського референдуму вносяться у паперовій формі та в електронному вигляді не пізніш як за сорок п’ять днів до дня голосування за підписом відповідно уповноваженої особи ініціативної групи, керівників політичної партії. Підписи керівників політичної партії на поданнях, внесених у паперовій формі, скріплюються печатками.

    5. До подання додаються копії паспорта громадянина України (копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки), копії першої та другої сторінок тимчасового посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України) кожної запропонованої особи.

    Заяви осіб, запропонованих до складу окружної комісії з всеукраїнського референдуму, про згоду на участь у роботі комісії від відповідного суб’єкта подання кандидатур із зазначенням прізвища, власного імені та по батькові особи, її виборчої адреси та про ненадання згоди на участь у роботі виборчої комісії іншим суб’єктам подання на відповідному всеукраїнському референдумі надаються відповідним суб’єктам всеукраїнського референдуму, які зареєстровані у Центральній виборчій комісії, до моменту внесення до Центральної виборчої комісії подання стосовно кандидатур до складу окружних комісій з всеукраїнського референдуму.

    Попередня

    153/242

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати