Головна Сервіси для юристів ... Закони Про всеукраїнський референдум Стаття 19. Вимоги до формулювання питань, що виносяться на всеукраїнський референдум Стаття 19. Вимоги до формулювання питань, що винос...

Стаття 19. Вимоги до формулювання питань, що виносяться на всеукраїнський референдум

Про всеукраїнський референдум (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1246

    Переглядів

  • 1246

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Питання, що виноситься на всеукраїнський референдум, повинно мати форму питального речення стосовно підтримки (затвердження, прийняття):

    1) закону;

    2) проекту закону про втрату чинності законом України або окремими його положеннями;

    3) положення нормативного характеру (у тому числі принципу, критерію правового регулювання) без викладення його у вигляді проекту закону про втрату чинності законом України або окремими його положеннями.

    2. Питання всеукраїнського референдуму повинно мати чітке і зрозуміле формулювання, що не допускає різних тлумачень.

    Якщо питання всеукраїнського референдуму складається із частин, між ними має бути нерозривний внутрішній зв’язок.

    Не допускається формулювання, яке:

    1) вводить виборця в оману;

    2) наводить виборця на відповідь, містить вказівку, натяк, підбурювання чи інше спонукання до підтримки чи відхилення питання всеукраїнського референдуму.

    3. Формулювання питання має відповідати вимогам, передбаченим пунктами 1-3 частини другої статті 3 цього Закону.

    4. Невід’ємною частиною питання всеукраїнського референдуму, що стосується затвердження закону, який передбачає внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції України, закону про ратифікацію міжнародного договору про зміну території України, а також втрати чинності законом України або окремими його положеннями, є відповідний закон (законопроект).

    5. Питання загальнодержавного значення - це питання, вирішення якого впливає на долю всього Українського народу та має загальносуспільний інтерес.

    Попередня

    127/242

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати