22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про трубопровідний транспорт Стаття 8. Органи, що здійснюють державне управління у сфері трубопровідного транспорту Стаття 8. Органи, що здійснюють державне управлінн...

Стаття 8. Органи, що здійснюють державне управління у сфері трубопровідного транспорту

Про трубопровідний транспорт (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Державне управління у сфері трубопровідного транспорту здійснюють центральні та місцеві органи державної виконавчої влади, представницькі органи та органи місцевого самоврядування в межах їх компетенції відповідно до чинного законодавства України.

На особливий період безпосереднє керівництво підприємствами трубопровідного транспорту та контроль за їх діяльністю забезпечуються органами Міністерства оборони України.

Попередня

8/22

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст