22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про трубопровідний транспорт Стаття 14. Організаційна структура підприємств, установ та організацій трубопровідного транспорту Стаття 14. Організаційна структура підприємств, ус...

Стаття 14. Організаційна структура підприємств, установ та організацій трубопровідного транспорту

Про трубопровідний транспорт (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Організаційна структура підприємств (крім оператора газотранспортної системи), установ та організацій трубопровідного транспорту залежить від покладених на них завдань, визначається самими підприємствами, установами та організаціями і затверджується органами, що здійснюють управління майном цих підприємств. Ці органи визначаються Кабінетом Міністрів України.

Організаційна структура оператора газотранспортної системи визначається та затверджується у порядку, встановленому установчими документами оператора газотранспортної системи.

{Стаття 14 в редакції Закону № 264-IX від 31.10.2019 }

Попередня

14/22

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст