Головна Сервіси для юристів ... Закони Про страхування Стаття 35. Державний нагляд за страховою діяльністю Стаття 35. Державний нагляд за страховою діяльніст...

Стаття 35. Державний нагляд за страховою діяльністю

Про страхування (ЗМІСТ) Інші закони
 • 2986

  Переглядів

 • 2986

  Переглядів

 • Додати в обране

  Державний нагляд за страховою діяльністю здійснюється з метою дотримання вимог законодавства України про страхування, ефективного розвитку страхових послуг, запобігання неплатоспроможності страховиків та захисту інтересів страхувальників.

  Державний нагляд за страховою діяльністю на території України здійснюється Уповноваженим органом та його органами на місцях.

  Попередня

  158/169

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст