Головна Сервіси для юристів ... Закони Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості платників податків за станом на 31 березня 1997 року Стаття 4. Порядок прийняття рішення щодо реструктуризації податкової заборгованості Стаття 4. Порядок прийняття рішення щодо реструкту...

Стаття 4. Порядок прийняття рішення щодо реструктуризації податкової заборгованості

Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості платників податків за станом на 31 березня 1997 року (ЗМІСТ) Інші закони
 • 270

  Переглядів

 • 270

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Платники податку в тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом приймають рішення щодо реструктуризації податкової заборгованості, зазначеної у статті 3 цього Закону, та в тижневий строк з дня прийняття цього рішення письмово повідомляють про це в податковий орган, де обліковуються.

  2. Податковий орган, де обліковується платник податку, зобов'язаний зареєструвати у двотижневий строк з дня отримання повідомлення платника податку щодо прийняття рішення про реструктуризацію податкової заборгованості та відкрити облікову картку реструктурованої податкової заборгованості.

  Таке повідомлення платника податку повинно мати:

  повну назву платника податку, його юридичну адресу та податковий номер (статистичний код);

  банківський рахунок (рахунки) платника податку;

  баланси фінансово-господарської діяльності платника податку за періоди, за результатами яких здійснюється реструктуризація податкової заборгованості;

  розрахунок податкової заборгованості, що підлягає реструктуризації, та графік її погашення.

  Зазначене повідомлення має бути підписано керівником та головним бухгалтером платника податку або посадовими особами, які їх заміщують та мають право підпису фінансово-господарських документів.

  Якщо зазначене повідомлення має помилки в розрахунках або описки, відповідний податковий орган зобов'язаний самостійно виправити ці помилки і описки та у двотижневий строк з дня його отримання повідомити про такі виправлення та про реєстрацію повідомлення платника податку.

  У разі виникнення спірних питань щодо права платника податку на списання та реструктуризацію податкової заборгованості, розрахунків такої заборгованості або якщо платник податку не згоден з виправленнями податковим органом помилок і описок у повідомленні щодо прийняття рішення про реструктуризацію податкової заборгованості, такі спори вирішуються у порядку, передбаченому Законом України "Про державну податкову службу в Україні" ( 509-12 ).

  Попередня

  4/7

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст