Стаття 7. Суб'єкти СЕЗ "Курортополіс Трускавець"

Про спеціальну економічну зону туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" (ЗМІСТ) Інші закони
 • 263

  Переглядів

 • 263

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Суб'єктами СЕЗ "Курортополіс Трускавець" є суб'єкти підприємницької діяльності, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, які розташовані на території СЕЗ "Курортополіс Трускавець" і реалізують на цій території затверджені виконавчим комітетом Трускавецької міської ради інвестиційні проекти кошторисною вартістю, еквівалентною не менше 500 тисяч доларів США, на підставі договору (контракту) щодо умов реалізації цього інвестиційного проекту та які зареєстровані органом господарського розвитку та управління СЕЗ "Курортополіс Трускавець" як суб'єкти СЕЗ "Курортополіс Трускавець".

  2. Орган господарського розвитку та управління СЕЗ "Курортополіс Трускавець" видає суб'єктам СЕЗ "Курортополіс Трускавець" свідоцтво про реєстрацію, що підтверджує право на отримання пільг, визначених цим Законом.

  3. За реєстрацію суб'єктів СЕЗ "Курортополіс Трускавець" справляється плата, розмір якої встановлюється Трускавецькою міською радою.

  Кошти, одержані за реєстрацію суб'єктів СЕЗ "Курортополіс Трускавець", спрямовуються органом господарського розвитку та управління СЕЗ "Курортополіс Трускавець" на розвиток інфраструктури СЕЗ "Курортополіс Трускавець" у порядку, визначеному виконавчим комітетом Трускавецької міської ради за погодженням з Міністерством фінансів України.

  Попередня

  5/10

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст