Головна Сервіси для юристів ... Закони Про правову охорону географічних зазначень Стаття 2. Законодавство України про правову охорону географічних зазначень Стаття 2. Законодавство України про правову охорон...

Стаття 2. Законодавство України про правову охорону географічних зазначень

Про правову охорону географічних зазначень (ЗМІСТ) Інші закони
  • 571

    Переглядів

  • 571

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Законодавство України про правову охорону географічних зазначень складається із цього Закону, законів України "Про захист від недобросовісної конкуренції", "Про охорону прав на торговельні марки", "Про захист прав споживачів", "Про рекламу", законів, що регулюють підготовку до реєстрації, використання та захист географічних зазначень щодо сільськогосподарської продукції (сільськогосподарських товарів), харчових продуктів, вин, ароматизованих винних продуктів, спиртних напоїв, а також контроль щодо таких географічних зазначень, та інших нормативно-правових актів.

    {Частина перша статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4017-IX від 10.10.2024 }

    2. Відносини щодо прийняття, набрання чинності, оскарження в адміністративному порядку, виконання, припинення дії адміністративних актів у сфері охорони географічних зазначень регулюються Законом України "Про адміністративну процедуру" з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

    {Статтю 2 доповнено частиною другою згідно із Законом № 4017-IX від 10.10.2024 }

    {Стаття 2 в редакції Закону № 123-IX від 20.09.2019 }

    Попередня

    2/31

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати