Головна Сервіси для юристів ... Закони Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою Стаття 8. Страхування сільськогосподарських тварин Стаття 8. Страхування сільськогосподарських тварин...

Стаття 8. Страхування сільськогосподарських тварин

Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою (ЗМІСТ) Інші закони
 • 314

  Переглядів

 • 314

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Страхування сільськогосподарських тварин здійснюється на умовах, передбачених стандартизованим страховим продуктом та/або страховим продуктом.

  До сільськогосподарських страхових ризиків при страхуванні сільськогосподарських тварин належать:

  1) інфекційні хвороби, пожежі, стихійне лихо;

  2) нещасний випадок;

  3) вимушений забій (стемпінг-аут) згідно з законодавством у зв’язку з проведенням заходів з боротьби з інфекційними хворобами тварин;

  4) неможливість використання тварин за призначенням (для племінних тварин);

  5) крадіжки та протиправні дії третіх осіб;

  6) інші події, передбачені договором страхування.

  2. Вартість сільськогосподарських тварин визначається виходячи з ціни одиниці продукції.

  3. Сільськогосподарські тварини можуть прийматися на страхування за описом або без опису - за загальною кількістю голів у групах.

  4. При страхуванні сільськогосподарських тварин за описом загальна вартість тварин визначається шляхом складання вартості всіх застрахованих сільськогосподарських тварин. При страхуванні сільськогосподарських тварин без опису загальна вартість тварин визначається шляхом складання вартості тварин у кожній групі. При цьому вартість тварин у групі визначається шляхом множення середньої вартості однієї тварини у групі на загальну кількість голів у групі.

  {Стаття 8 в редакції Закону № 1601-IX від 01.07.2021 }

  Попередня

  8/22

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст