Головна Сервіси для юристів ... Закони Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою Стаття 2. Правова база регулювання відносин страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою Стаття 2. Правова база регулювання відносин страху...

Стаття 2. Правова база регулювання відносин страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою

Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою (ЗМІСТ) Інші закони
 • 282

  Переглядів

 • 282

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Відносини у сфері страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою регулюються Конституцією України, Цивільним кодексом України, Законом України "Про страхування", законом про Державний бюджет України на відповідний рік, цим Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до зазначених актів.

  {Частина перша статті 2 в редакції Закону № 1601-IX від 01.07.20 21 }

  Попередня

  2/22

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст