Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Стаття 5. Ініціатива щодо передачі об'єктів паливно-енергетичного комплексу в оренду

{Назва статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019}

1. Рішення щодо доцільності передачі об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду приймається уповноваженим органом управління за ініціативою:

{Абзац перший частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019}

юридичних осіб, які можуть бути орендарями відповідно до цього Закону;

{Абзац другий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019}

уповноваженого органу управління.

Заяву (подання), в якій міститься ініціатива щодо передачі об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду, заінтересовані особи подають уповноваженому органу управління для розгляду. За результатами розгляду заяви (подання) уповноважений орган управління приймає рішення про передачу об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду або про відмову в його передачі в оренду.

{Абзац четвертий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019}

За результатами розгляду заяви (подання), аналізу ефективності та техніко-економічного обґрунтування передачі в оренду об'єкта паливно-енергетичного комплексу уповноважений орган управління приймає рішення щодо доцільності передачі об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду, про що інформує ініціатора заяви (подання).

{Абзац п'ятий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019}

При прийнятті рішення про пропозицію щодо передачі об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду або про відмову в його передачі в оренду одержання висновків органів Антимонопольного комітету України про можливість оренди та про умови договору оренди не є обов'язковим.

{Абзац шостий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019}

2. У разі прийняття уповноваженим органом управління рішення про передачу в оренду об'єкта паливно-енергетичного комплексу, що перебуває у державній власності, здійснюється організаційно-технічна підготовка цього об'єкта до передачі в оренду. Після завершення такої підготовки оголошується конкурс на право отримання об'єкта в оренду.

{Абзац перший частини другої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019}

Оголошення конкурсу на право отримання об'єкта в оренду здійснюється Фондом державного майна України за поданням уповноваженого органу управління протягом 10 робочих днів з дня отримання подання. Подання уповноваженого органу управління обов'язково повинно містити інформацію про об'єкт, що пропонується до оренди (найменування, характеристики тощо); строк, на який об'єкт передається в оренду; графік щорічного зменшення державної підтримки на часткове покриття витрат з собівартості продукції для вугледобувних підприємств.

{Абзац третій частини другої статті 5 виключено на підставі Закону № 155-IX від 03.10.2019}

Оголошення конкурсу на право оренди обов’язково повинно містити інформацію про об’єкт, що пропонується до оренди; строк, на який об’єкт передається в оренду.

{Абзац четвертий частини другої статті 5 в редакції Закону № 155-IX від 03.10.2019}

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
0