Головна Сервіси для юристів ... Закони Про особливості оренди об'єктів паливно-енергетичного комплексу, що перебувають у державній власності Стаття 5. Ініціатива щодо передачі об'єктів паливно-енергетичного комплексу в оренду Стаття 5. Ініціатива щодо передачі об'єктів паливн...

Стаття 5. Ініціатива щодо передачі об'єктів паливно-енергетичного комплексу в оренду

Про особливості оренди об'єктів паливно-енергетичного комплексу, що перебувають у державній власності (ЗМІСТ) Інші закони
 • 329

  Переглядів

 • 329

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  1. Рішення щодо доцільності передачі об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду приймається уповноваженим органом управління за ініціативою:

  {Абзац перший частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  юридичних осіб, які можуть бути орендарями відповідно до цього Закону;

  {Абзац другий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  уповноваженого органу управління.

  Заяву (подання), в якій міститься ініціатива щодо передачі об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду, заінтересовані особи подають уповноваженому органу управління для розгляду. За результатами розгляду заяви (подання) уповноважений орган управління приймає рішення про передачу об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду або про відмову в його передачі в оренду.

  {Абзац четвертий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  За результатами розгляду заяви (подання), аналізу ефективності та техніко-економічного обґрунтування передачі в оренду об'єкта паливно-енергетичного комплексу уповноважений орган управління приймає рішення щодо доцільності передачі об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду, про що інформує ініціатора заяви (подання).

  {Абзац п'ятий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  При прийнятті рішення про пропозицію щодо передачі об'єкта паливно-енергетичного комплексу в оренду або про відмову в його передачі в оренду одержання висновків органів Антимонопольного комітету України про можливість оренди та про умови договору оренди не є обов'язковим.

  {Абзац шостий частини першої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  2. У разі прийняття уповноваженим органом управління рішення про передачу в оренду об'єкта паливно-енергетичного комплексу, що перебуває у державній власності, здійснюється організаційно-технічна підготовка цього об'єкта до передачі в оренду. Після завершення такої підготовки оголошується конкурс на право отримання об'єкта в оренду.

  {Абзац перший частини другої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  Оголошення конкурсу на право отримання об'єкта в оренду здійснюється Фондом державного майна України за поданням уповноваженого органу управління протягом 10 робочих днів з дня отримання подання. Подання уповноваженого органу управління обов'язково повинно містити інформацію про об'єкт, що пропонується до оренди (найменування, характеристики тощо); строк, на який об'єкт передається в оренду; графік щорічного зменшення державної підтримки на часткове покриття витрат з собівартості продукції для вугледобувних підприємств.

  {Абзац третій частини другої статті 5 виключено на підставі Закону № 155-IX від 03.10.2019 }

  Оголошення конкурсу на право оренди обов’язково повинно містити інформацію про об’єкт, що пропонується до оренди; строк, на який об’єкт передається в оренду.

  {Абзац четвертий частини другої статті 5 в редакції Закону № 155-IX від 03.10.2019 }

  Попередня

  5/15

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст