Головна Сервіси для юристів ... Закони Про особливості оренди об'єктів паливно-енергетичного комплексу, що перебувають у державній власності Стаття 4. Суб'єкти, яким передаються в оренду об'єкти паливно-енергетичного комплексу Стаття 4. Суб'єкти, яким передаються в оренду об'є...

Стаття 4. Суб'єкти, яким передаються в оренду об'єкти паливно-енергетичного комплексу

Про особливості оренди об'єктів паливно-енергетичного комплексу, що перебувають у державній власності (ЗМІСТ) Інші закони
 • 366

  Переглядів

 • 366

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  1. Орендарем об'єкта паливно-енергетичного комплексу може бути юридична особа.

  {Частина перша статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  2. Особа, з якою укладено договір оренди щодо об’єкта паливно-енергетичного комплексу, зобов’язана протягом 12 місяців з дня укладення відповідного договору привести свою матеріально-технічну базу та штат спеціалістів у відповідність з умовами провадження господарської діяльності, для якої об’єкт береться в оренду, а також одержати необхідні дозвільні документи на відповідний вид діяльності.

  {Частина друга статті 4 в редакції Закону № 155-IX від 03.10.2019 }

  3. Під час оренди об'єкта паливно-енергетичного комплексу на період отримання орендарем необхідних дозвільних документів орендар має право на провадження господарської діяльності на об'єкті оренди на підставі дозвільних документів, що були видані підприємству, цілісний майновий комплекс якого (його структурного підрозділу) було орендовано, але не більш як протягом 12 місяців з дня укладення договору оренди.

  {Частина третя статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 155-IX від 03.10.2019 }

  Попередня

  4/15

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст