Головна Сервіси для юристів ... Закони Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів Стаття 31. Винагорода приватного виконавця та авансування витрат виконавчого провадження Стаття 31. Винагорода приватного виконавця та аван...

Стаття 31. Винагорода приватного виконавця та авансування витрат виконавчого провадження

Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2172

    Переглядів

  • 2172

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. За вчинення виконавчих дій приватному виконавцю сплачується винагорода.

    2. Винагорода приватного виконавця складається з основної та додаткової.

    3. Основна винагорода приватного виконавця залежно від виконавчих дій, що підлягають вчиненню у виконавчому провадженні, встановлюється у вигляді:

    1) фіксованої суми - у разі виконання рішення немайнового характеру;

    2) відсотка суми, що підлягає стягненню, або вартості майна, що підлягає передачі за виконавчим документом.

    Розмір основної винагороди приватного виконавця встановлюється Кабінетом Міністрів України.

    4. Основна винагорода приватного виконавця, що встановлюється у відсотках, стягується з боржника разом із сумою, що підлягає стягненню за виконавчим документом (крім виконавчих документів про стягнення аліментів).

    {Частина четверта статті 31 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018 }

    5. Якщо суму, передбачену в частині четвертій цієї статті, стягнуто частково, сума основної винагороди приватного виконавця, визначена як відсоток суми стягнення, виплачується пропорційно до фактично стягнутої суми (крім виконавчих документів про стягнення аліментів).

    {Частина п'ята статті 31 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018 }

    6. Основна винагорода, що встановлюється у вигляді фіксованої суми, стягується після повного виконання рішення.

    7. Приватний виконавець виносить одночасно з постановою про відкриття виконавчого провадження постанову про стягнення основної винагороди, в якій наводить розрахунок та зазначає порядок стягнення основної винагороди приватного виконавця (крім виконавчих документів про стягнення аліментів).

    За виконавчими документами про стягнення аліментів за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за дванадцять місяців, приватний виконавець нараховує основну винагороду із заборгованості зі сплати аліментів. У подальшому приватний виконавець зобов’язаний нараховувати основну винагороду щомісяця у розмірі, визначеному частиною третьою цієї статті, залежно від розміру простроченого щомісячного аліментного платежу. Постанова про стягнення основної винагороди за виконавчими документами про стягнення аліментів виноситься приватним виконавцем після погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі або у разі повернення виконавчого документа стягувачу чи закінчення виконавчого провадження на підставі розрахунку про її нарахування.

    {Частина сьома статті 31 в редакції Закону № 2475-VIII від 03.07.2018 }

    8. Угодою між приватним виконавцем та стягувачем може бути передбачено додаткове авансування витрат виконавчого провадження та додаткова винагорода приватного виконавця.

    За погодженням із стягувачем додаткова винагорода приватного виконавця може бути сплачена протягом усього строку здійснення виконавчого провадження повністю або частково.

    Приватному виконавцю забороняється укладати угоди з метою зміни розміру основної винагороди.

    9. Солідарні боржники несуть солідарний обов’язок із сплати основної винагороди.

    10. Розмір та види витрат виконавчого провадження визначаються Міністерством юстиції України.

    З метою забезпечення проведення виконавчих дій приватний виконавець за угодою із стягувачем може здійснювати додаткові витрати на проведення виконавчих дій, крім тих, що визначені Міністерством юстиції України.

    11. Стягнення з боржника додаткової винагороди приватному виконавцю, а також додаткових витрат, крім визначених Міністерством юстиції України, не допускається.

    Попередня

    31/55

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст