Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону прав на винаходи і корисні моделі Стаття 33. Визнання прав на винахід (корисну модель) недійсними в судовому порядку Стаття 33. Визнання прав на винахід (корисну модел...

Стаття 33. Визнання прав на винахід (корисну модель) недійсними в судовому порядку

Про охорону прав на винаходи і корисні моделі (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1040

    Переглядів

  • 1040

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Назва статті 33 в редакції Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

    1. Права на винахід (корисну модель) можуть бути визнані в судовому порядку недійсними повністю або частково у разі:

    {Абзац перший частини першої статті 33 в редакції Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

    а) невідповідності запатентованого винаходу (корисної моделі) умовам патентоздатності, що визначені статтею 7 цього Закону;

    б) наявності у формулі винаходу (корисної моделі) ознак, яких не було у поданій заявці;

    в) порушення вимог частини другої статті 37 цього Закону;

    г) державної реєстрації винаходу (корисної моделі) внаслідок подання заявки з порушенням прав інших осіб.

    {Частину першу статті 33 доповнено пунктом "г" згідно із Законом № 850-IV від 22.05.2003 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 816-IX від 21.07.2020 }

    {Частину другу статті 33 виключено на підставі Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

    3. При визнанні прав на винахід (корисну модель) недійсними повністю або частково в судовому порядку НОІВ повідомляє про це у Бюлетені.

    {Частина третя статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законом № 816-IX від 21.07.2020 }

    4. Права на винахід (корисну модель), визнані недійсними повністю або частково в судовому порядку, вважаються такими, що не набрали чинності, від дати публікації відомостей про державну реєстрацію винаходу (корисної моделі).

    Визнання прав на винахід (корисну модель) недійсними частково здійснюється шляхом виключення незалежних пунктів формули або виключення одного чи декількох незалежних пунктів формули та підпорядкованих таким незалежним пунктам залежних пунктів, або шляхом внесення змін до незалежного (незалежних) пункту (пунктів), за умови що таке виключення та (або) зміна призводять до зменшення обсягу правової охорони, що надається державною реєстрацією.

    Зміни до незалежного пункту формули можуть вноситися шляхом зміни наявних у такому пункті формули ознак або внесення до нього ознак. При цьому вноситися можуть лише ознаки, наявні у підпорядкованих такому незалежному пункту залежних пунктах формули.

    {Частина четверта статті 33 в редакції Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

    {Стаття 33 в редакції Закону № 2188-III від 21.12.2000 }

    Попередня

    39/46

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати