Главная Сервисы для юристов ... Законы Про охорону прав на винаходи і корисні моделі Стаття 33. Визнання прав на винахід (корисну модель) недійсними в судовому порядку Стаття 33. Визнання прав на винахід (корисну модел...

Стаття 33. Визнання прав на винахід (корисну модель) недійсними в судовому порядку

Про охорону прав на винаходи і корисні моделі (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 595

    Просмотров

  • 595

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    {Назва статті 33 в редакції Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

    1. Права на винахід (корисну модель) можуть бути визнані в судовому порядку недійсними повністю або частково у разі:

    {Абзац перший частини першої статті 33 в редакції Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

    а) невідповідності запатентованого винаходу (корисної моделі) умовам патентоздатності, що визначені статтею 7 цього Закону;

    б) наявності у формулі винаходу (корисної моделі) ознак, яких не було у поданій заявці;

    в) порушення вимог частини другої статті 37 цього Закону;

    г) державної реєстрації винаходу (корисної моделі) внаслідок подання заявки з порушенням прав інших осіб.

    {Частину першу статті 33 доповнено пунктом "г" згідно із Законом № 850-IV від 22.05.2003 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 816-IX від 21.07.2020 }

    {Частину другу статті 33 виключено на підставі Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

    3. При визнанні прав на винахід (корисну модель) недійсними повністю або частково в судовому порядку НОІВ повідомляє про це у Бюлетені.

    {Частина третя статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законом № 816-IX від 21.07.2020 }

    4. Права на винахід (корисну модель), визнані недійсними повністю або частково в судовому порядку, вважаються такими, що не набрали чинності, від дати публікації відомостей про державну реєстрацію винаходу (корисної моделі).

    Визнання прав на винахід (корисну модель) недійсними частково здійснюється шляхом виключення незалежних пунктів формули або виключення одного чи декількох незалежних пунктів формули та підпорядкованих таким незалежним пунктам залежних пунктів, або шляхом внесення змін до незалежного (незалежних) пункту (пунктів), за умови що таке виключення та (або) зміна призводять до зменшення обсягу правової охорони, що надається державною реєстрацією.

    Зміни до незалежного пункту формули можуть вноситися шляхом зміни наявних у такому пункті формули ознак або внесення до нього ознак. При цьому вноситися можуть лише ознаки, наявні у підпорядкованих такому незалежному пункту залежних пунктах формули.

    {Частина четверта статті 33 в редакції Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

    {Стаття 33 в редакції Закону № 2188-III від 21.12.2000 }

    Предыдущая

    39/46

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст