Стаття 39. Вилучення з обігу банкнот і монет

Про Національний банк України (ЗМІСТ) Інші закони
  • 697

    Переглядів

  • 697

    Переглядів

  • Додати в обране

    Національний банк, банки України зобов'язані вилучати фальшиві, підроблені або такі, що не мають необхідних ознак платіжності, грошові знаки (банкноти, монети).

    {Частина перша статті 39 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2922-III від 10.01.2002 }

    Порядок вилучення таких грошових знаків встановлюється Національним банком і регулюється відповідними нормативними актами.

    Національний банк та банки не зобов'язані відшкодовувати знищені, загублені, фальшиві, підроблені, а також такі, що стали недійсними, банкноти та монети.

    {Частина третя статті 39 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2922-III від 10.01.2002 }

    Національний банк офіційно повідомляє через медіа про вилучення з обігу грошових знаків України (банкнот, монет).

    Виготовлення з метою введення в обіг або введення в обіг підроблених грошових знаків тягне за собою відповідальність відповідно до законодавства України.

    Попередня

    42/80

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст