Головна Сервіси для юристів ... Закони Про місцеві вибори Стаття 45. Декларування кандидатами у депутати та кандидатами на посаду сільського, селищного, міського голови, старости Стаття 45. Декларування кандидатами у депутати та ...

Стаття 45. Декларування кандидатами у депутати та кандидатами на посаду сільського, селищного, міського голови, старости

Про місцеві вибори (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

{Назва статті 45 із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-IX від 04.03.2020 }

1. Кандидат у депутати, кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови, старости подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року початку виборчого процесу, відповідно до Закону України "Про запобігання корупції".

{Частина перша статті 45 в редакції Закону № 524-IX від 04.03.2020 }

{Частину другу статті 45 виключено на підставі Закону № 524-IX від 04.03.2020 }

3. Помилки і неточності, виявлені в декларації, не є підставою для відмови в реєстрації чи скасування реєстрації кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости та підлягають виправленню.

Попередня

45/102

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст