Стаття 4. Прикінцеві положення

Про формування, порядок надходження і використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення (ЗМІСТ) Інші закони
 • 315

  Переглядів

 • 315

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

  2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня опублікування Закону України "Про формування, порядок надходження і використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення":

  розробити і привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

  забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

  3. Погашення заборгованості, що склалася на 1 січня 1999 року по збору до Фонду, здійснюється платниками збору відповідно до Закону України "Про формування Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення" ( 386/97-ВР ) та Указу Президента України від 18 червня 1998 року N 656/98 "Про встановлення ставки збору до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення".

  4. Після повного погашення заборгованості, визначеної у частині третій цієї статті, що встановлюється відповідною Постановою Верховної Ради України, Закон України "Про формування Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 36, ст. 229) втрачає чинність.

  Президент України Л.КУЧМА

  м. Київ, 10 лютого 2000 року N 1445-III

  Попередня

  4/4

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст