Стаття 4. Прикінцеві положення

Про формування, порядок надходження і використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 161

  Просмотров

 • 161

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

  2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня опублікування Закону України "Про формування, порядок надходження і використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення":

  розробити і привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

  забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

  3. Погашення заборгованості, що склалася на 1 січня 1999 року по збору до Фонду, здійснюється платниками збору відповідно до Закону України "Про формування Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення" ( 386/97-ВР ) та Указу Президента України від 18 червня 1998 року N 656/98 "Про встановлення ставки збору до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення".

  4. Після повного погашення заборгованості, визначеної у частині третій цієї статті, що встановлюється відповідною Постановою Верховної Ради України, Закон України "Про формування Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 36, ст. 229) втрачає чинність.

  Президент України Л.КУЧМА

  м. Київ, 10 лютого 2000 року N 1445-III

  Предыдущая

  4/4

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст