Переглядів
Переглядів
1. Кваліфікований сертифікат відкритого ключа вважається чинним у разі, якщо на момент перевірки чинності:
строк дії, зазначений у кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, не закінчився;
суб’єктом, який видав сертифікат, статус кваліфікованого сертифіката відкритого ключа не змінено на скасований або блокований з підстав, визначених цим Законом;
за попередніми двома ознаками був чинним кваліфікований сертифікат відкритого ключа суб’єкта, який видав сертифікат.
2. Суб’єкти, які видають сертифікати відкритих ключів, не повинні видавати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів із строком дії, що перевищує строк дії їх власних кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
3. Інформація про статус кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів надається суб’єктами, які видали сертифікати, засобами їх інформаційно-комунікаційної системи цілодобово.
{Частина третя статті 24 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1089-IX від 16.12.2020 , № 2801-IX від 01.12.2022 }
4. Доступ до кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів надається суб’єктом, який видав сертифікат, з дотриманням вимог Закону України "Про захист персональних даних".
{Частина четверта статті 24 в редакції Закону № 2801-IX від 01.12.2022 }
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.