Головна Сервіси для юристів ... Закони Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги Стаття 17-1. Вимоги до удосконалених електронних підписів та печаток Стаття 17-1. Вимоги до удосконалених електронних п...

Стаття 17-1. Вимоги до удосконалених електронних підписів та печаток

Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги (ЗМІСТ) Інші закони
  • 35

    Переглядів

  • 35

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Удосконалений електронний підпис чи печатка повинні відповідати таким вимогам:

    бути однозначно пов’язаним (пов’язаною) з підписувачем або створювачем електронної печатки;

    надавати можливість ідентифікувати підписувача або створювача електронної печатки;

    створюватися з використанням особистого ключа, який підписувач або створювач електронної печатки може з високим рівнем достовірності використовувати під власним одноосібним контролем;

    бути пов’язаним (пов’язаною) з електронними даними, на які накладено удосконалений електронний підпис чи печатку, таким чином, щоб будь-яка наступна зміна таких даних могла бути виявлена.

    2. Кабінет Міністрів України встановлює вимоги до форматів удосконалених електронних підписів та печаток, які використовуються для надання електронних публічних послуг.

    3. Кабінет Міністрів України встановлює вимоги до створення та перевірки удосконалених електронних підписів, що базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів.

    4. Національний банк України має право встановлювати вимоги до форматів удосконалених електронних підписів та печаток, що використовуються у банківській системі України та на ринках небанківських фінансових послуг, державне регулювання та нагляд за діяльністю на яких здійснює Національний банк України, а також при наданні платіжних послуг.

    {Закон доповнено статтею 17 - 1 згідно із Законом № 2801-IX від 01.12.2022 }

    Попередня

    26/60

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст