Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів Стаття 14-1. Електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста Стаття 14-1. Електронний кабінет призовника, війсь...

Стаття 14-1. Електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста

Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 64

    Переглядів

  • 64

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Електронний кабінет - це персональний кабінет (захищений відокремлений веб-сервіс), за допомогою якого призовнику, військовозобов’язаному, резервісту, який пройшов електронну ідентифікацію, надається доступ до інформації про його персональні та службові дані, а також до послуг. Електронна ідентифікація особи здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису чи інших засобів електронної ідентифікації, які дають змогу однозначно встановити особу.

    2. Порядок електронної ідентифікації в електронному кабінеті, перелік відомостей, що відображаються в ньому, а також перелік послуг, які надаються призовнику, військовозобов’язаному, резервісту через електронний кабінет, визначається Порядком ведення Реєстру, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та/або Положенням про Державний вебпортал електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

    {Закон доповнено статтею 14 - 1 згідно із Законом № 3549-IX від 16.01.2024 }

    Попередня

    15/18

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст