Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції Стаття 1. Тарифне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції Стаття 1. Тарифне регулювання імпорту сільськогосп...

Стаття 1. Тарифне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції

Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції (ЗМІСТ) Інші закони
 • 431

  Переглядів

 • 431

  Переглядів

 • Додати в обране

  Ввізні (імпортні) мита на товари, визначені у статті 6 цього Закону, встановлюються та змінюються Верховною Радою України.

  Повні ставки ввізного (імпортного) мита на товари першої та другої груп Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД) (крім підакцизних) встановлюються у подвійному розмірі до розміру пільгових ставок ввізного (імпортного) мита, визначених у статті 6 цього Закону.

  {Частина друга статті 1 в редакції Закону № 32/98-ВР від 16.01.98 }

  Повні ставки ввізного (імпортного) мита на товари третьої - двадцять четвертої груп Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД), а також на підакцизні товари встановлюються на рівні пільгових ставок.

  {Частина третя статті 1 в редакції Закону № 32/98-ВР від 16.01.98 }

  При ввезенні товарів, зазначених у статті 6 цього Закону, не дозволяються:

  відстрочення сплати мита та податку на додану вартість;

  звільнення від сплати ввізного (імпортного) мита фізичних або юридичних осіб, які мають пільги зі сплати ввізного мита згідно з іншими законодавчими актами України.

  1/8

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст