Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції Стаття 1. Тарифне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції Стаття 1. Тарифне регулювання імпорту сільськогосп...

Стаття 1. Тарифне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції

Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 392

  Просмотров

 • 392

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Ввізні (імпортні) мита на товари, визначені у статті 6 цього Закону, встановлюються та змінюються Верховною Радою України.

  Повні ставки ввізного (імпортного) мита на товари першої та другої груп Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД) (крім підакцизних) встановлюються у подвійному розмірі до розміру пільгових ставок ввізного (імпортного) мита, визначених у статті 6 цього Закону.

  {Частина друга статті 1 в редакції Закону № 32/98-ВР від 16.01.98 }

  Повні ставки ввізного (імпортного) мита на товари третьої - двадцять четвертої груп Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД), а також на підакцизні товари встановлюються на рівні пільгових ставок.

  {Частина третя статті 1 в редакції Закону № 32/98-ВР від 16.01.98 }

  При ввезенні товарів, зазначених у статті 6 цього Закону, не дозволяються:

  відстрочення сплати мита та податку на додану вартість;

  звільнення від сплати ввізного (імпортного) мита фізичних або юридичних осіб, які мають пільги зі сплати ввізного мита згідно з іншими законодавчими актами України.

  1/8

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст