Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Державне бюро розслідувань Стаття 8. Особливості одержання заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення або необґрунтовані доходи, віднесені до підслідності Державного бюро розслідувань Стаття 8. Особливості одержання заяв і повідомлень...

Стаття 8. Особливості одержання заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення або необґрунтовані доходи, віднесені до підслідності Державного бюро розслідувань

Про Державне бюро розслідувань (ЗМІСТ) Інші закони
  • 892

    Переглядів

  • 892

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Назва статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законами № 263-IX від 31.10.2019 , № 720-IX від 17.06.2020 }

    1. Для одержання заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, віднесені до підслідності Державного бюро розслідувань, або необґрунтовані активи, виявлення яких належить до компетенції Державного бюро розслідувань, створюється спеціальна телефонна лінія, а також забезпечується можливість подання таких заяв і повідомлень, у тому числі без зазначення прізвища, імені, по батькові (найменування) потерпілого або заявника, через офіційний веб-сайт Державного бюро розслідувань та засобами електронного зв’язку.

    {Абзац перший частини першої статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законами № 263-IX від 31.10.2019 , № 720-IX від 17.06.2020 }

    Усі отримані із заяв і повідомлень, а також виявлені з інших джерел відомості про обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань у порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України.

    {Абзац другий частини першої статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

    2. Заяви чи повідомлення про кримінальні правопорушення або про необґрунтовані активи, в яких не зазначені прізвище, ім’я, по батькові (найменування) потерпілого або заявника, розглядаються за умови, що відповідна інформація стосується конкретної особи або містить фактичні дані про вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, які можуть бути перевірені.

    {Частина друга статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законами № 263-IX від 31.10.2019 , № 720-IX від 17.06.2020 }

    3. Інші органи державної влади, отримавши інформацію про кримінальне правопорушення, віднесений до підслідності Державного бюро розслідувань, зобов’язані невідкладно внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та негайно повідомити про це начальника (керівника) територіального управління Державного бюро розслідувань.

    {Частина третя статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

    Попередня

    8/34

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст