Головна Сервіси для юристів ... Закони Про альтернативні джерела енергії Стаття 15. Участь України у міжнародному співробітництві у сфері альтернативних джерел енергії Стаття 15. Участь України у міжнародному співробіт...

Стаття 15. Участь України у міжнародному співробітництві у сфері альтернативних джерел енергії

Про альтернативні джерела енергії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 407

  Переглядів

 • 407

  Переглядів

 • Додати в обране

  Україна бере участь у міжнародному співробітництві у сфері виробництва та споживання енергії, виробленої з альтернативних джерел, відповідно до законодавства України та міжнародних договорів України.

  Якщо міжнародним договором України, згоду на обов’язковість якого надано Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що містяться у цьому Законі, застосовуються правила міжнародного договору.

  Попередня

  22/22

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст