Головна Сервіси для юристів ... Закони Про альтернативні джерела енергії Стаття 10. Особливості використання альтернативних джерел енергії Стаття 10. Особливості використання альтернативних...

Стаття 10. Особливості використання альтернативних джерел енергії

Про альтернативні джерела енергії (ЗМІСТ) Інші закони
 • 279

  Переглядів

 • 279

  Переглядів

 • Додати в обране

  Використання альтернативних джерел енергії має особливості, зокрема зумовлені природними умовами, а саме:

  залежністю від атмосферних та інших умов довкілля;

  наявністю водних ресурсів малих річок, необхідних для роботи гідроенергетичного обладнання;

  наявністю біомаси, кількість якої залежить від обсягів щорічних урожаїв;

  наявністю геотермальних джерел та свердловин, придатних для виробництва та використання геотермальної енергії;

  наявністю теплових викидів, обсяги яких залежать від функціонування підприємств промисловості;

  періодичністю природних циклів, внаслідок чого виникає незбалансованість виробництва енергії;

  необхідністю узгодження та збалансування періодичності передачі обсягів енергії, виробленої з альтернативних джерел, зокрема передачі електричної енергії в об’єднану енергетичну систему України.

  Отриману за допомогою теплових насосів аеротермальну, гідротермальну або геотермальну теплову енергію слід вважати видобутою з відновлюваних джерел енергії за умови, що кінцевий вихід енергії значно перевищує первинне споживання енергії, потрібної для приведення в дію теплових насосів. Обчислення частки енергії, виробленої тепловими насосами, з метою формування звіту для Енергетичного Співтовариства про досягнутий прогрес у сприянні та використанні енергії з відновлюваних джерел, здійснюється відповідно до методики, розробленої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

  {Статтю 10 доповнено частиною другою згідно із Законом № 1711-VIII від 01.11.2016 }

  Попередня

  17/22

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст