Головна Сервіси для юристів ... Закони Про акредитацію органів з оцінки відповідності Стаття 6-3. Призначення на посаду та звільнення з посади керівника національного органу України з акредитації Стаття 6-3. Призначення на посаду та звільнення з ...

Стаття 6-3. Призначення на посаду та звільнення з посади керівника національного органу України з акредитації

Про акредитацію органів з оцінки відповідності (ЗМІСТ) Інші закони
  • 496

    Переглядів

  • 496

    Переглядів

  • Додати в обране

    Національний орган України з акредитації очолює керівник, який призначається на посаду і звільняється з посади центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку, строком на п'ять років.

    Керівником національного органу України з акредитації може бути громадянин України, який постійно проживає в Україні, має повну вищу освіту, загальний стаж роботи на керівних посадах не менш як п'ять років, досвід роботи у сфері акредитації органів з оцінки відповідності чи проведення оцінки відповідності не менш як два роки.

    Керівником національного органу України з акредитації не може бути особа, яка є керівником органу з оцінки відповідності або входить до складу вищого, виконавчого, контрольного органу чи наглядової ради органу з оцінки відповідності, або є прямим чи опосередкованим власником акцій (часток, паїв) органу з оцінки відповідності, або має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо ця судимість не погашена і не знята в установленому законом порядку.

    {Частина третя статті 6 - 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

    Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку, враховує пропозиції Ради з акредитації щодо кандидатур на посаду керівника національного органу України з акредитації.

    Керівник національного органу України з акредитації звільняється з посади у разі:

    закінчення строку повноважень;

    подання заяви про звільнення з посади за власним бажанням;

    набрання законної сили обвинувальним вироком суду;

    припинення громадянства або виїзду за межі України на постійне проживання;

    виявлення або виникнення обставин, що відповідно до частин другої та третьої цієї статті виключають можливість особи бути керівником національного органу України з акредитації;

    одноразового грубого порушення законодавства у сфері акредитації;

    створення перешкод для здійснення моніторингу відповідності вимогам до національного органу України з акредитації або невжиття на вимогу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку, коригувальних заходів, передбачених частиною першою статті 6 - 4 цього Закону;

    {Частину п'яту статті 6 - 3 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 124-VIII від 15.01.2015 }

    невиконання посадових обов'язків, у тому числі за станом здоров'я, протягом більш як чотирьох місяців підряд;

    набрання чинності рішенням суду про визнання особи недієздатною.

    Повноваження керівника національного органу України з акредитації достроково припиняються також у разі його смерті або на підставі рішення суду про оголошення особи померлою.

    {Закон доповнено статтею 6 - 3 згідно із Законом № 4224-VI від 22.12.2011 }

    Попередня

    9/21

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати