Головна Сервіси для юристів ... Закони Про акредитацію органів з оцінки відповідності Стаття 15. Оплата робіт з акредитації та моніторингу Стаття 15. Оплата робіт з акредитації та моніторин...

Стаття 15. Оплата робіт з акредитації та моніторингу

Про акредитацію органів з оцінки відповідності (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Розміри та порядок оплати робіт з акредитації та моніторингу встановлюються національним органом України з акредитації відповідно до методики визначення вартості таких робіт, яка затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку.

Національний орган України з акредитації доводить до загального відома інформацію про розміри оплати робіт з акредитації та моніторингу.

{Стаття 15 в редакції Закону № 4224-VI від 22.12.2011 }

Попередня

19/21

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст