Автор не вказаний
0
0
2056
Заявляючи це прем’єр – міністр України Арсеній Яценюк мав на увазі не запровадження принципової неможливості виводити кошти в офшорні зони, а ухвалення нормативної вимоги розкриття імені власника (бенефіціара) активу або іншого доходу джерелом походження з України, який як правило ховається за довгим ланцюгом «безіменних» компаній з номінальними керівниками.
Так, дійсно 16 жовтня 2014 року Верховна Рада України ухвалила закон № 5114 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та публічних діячів», яким серед іншого надається право громадянам та юридичним особам отримувати інформацію у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про власників будь-якого майна. Аналогічне право громадян і юридичних осіб з'явилося і при отриманні інформації з інших майнових реєстрів, з іншого боку з’явився і обов’язок розкривати інформацію, щодо власності на компанії – суб’єкти підприємницької діяльності.
Міністр юстиції України Павло Петренко вже пообіцяв забезпечити технічну реалізацію прийнятого закону.
Справді Арсеній Петрович правий і це істотний крок у «допомозі» чиновникам всіх рівнів та рангів, в тому числі і суддям, стати чесними, прозорими, відкрити, публічними, тощо перед людьми.
Справді це істотний крок у «допомозі» чиновникам всіх рівнів та рангів, в тому числі і суддям, стати чесними, прозорими, відкрити, публічними, тощо перед людьми.
ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА: А якщо я чесна людина і не збираюсь бути чиновником? Хіба в мене немає права держати в таємниці відомості про моє майно, його кількість та місцезнаходження? Це частина мого приватного життя і я не хочу щоб будь хто міг про це довідатись, а потім будь з ким обговорювати. І в багатьох розвинутих країнах інформація про майно не є відкритою, навіть про майно чиновників. Єдиний електронний реєстр з усією інформацією про особу, в тому числі її майно, дуже небезпечна ідея. В поганих руках ця інформація величезна підмога для тотального контролю держави над людиною та позбавлення її свободи.
Згадайте новину: Відцифрований відбиток пальця у паспорті - чергове рішення влади для лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
166
Коментарі:
0
Переглядів:
257
Коментарі:
0
Переглядів:
274
Коментарі:
0
Переглядів:
431
Коментарі:
1
Переглядів:
339
Коментарі:
0
Переглядів:
173
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.