20.10.2014    Просмотров:  345
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Офшорна ера в Україні закінчилась! - так сказав прем'єр - міністр Арсеній Яценюк.

Офшорна ера в Україні закінчилась! - так сказав прем'єр - міністр Арсеній Яценюк.  - ofshorna_era_v_ukraini_zakinchilas_tak_skazav_prem_er_ministr_arseniy_yatsenyuk_544558a8d9027.jpg

Заявляючи це прем’єр – міністр України Арсеній Яценюк мав на увазі не запровадження принципової неможливості виводити кошти в офшорні зони, а ухвалення нормативної вимоги розкриття імені власника (бенефіціара) активу або іншого доходу джерелом походження з України, який як правило ховається за довгим ланцюгом «безіменних» компаній з номінальними керівниками.  

Так, дійсно 16 жовтня 2014  року Верховна Рада України ухвалила закон  № 5114 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та публічних діячів», яким серед іншого надається право громадянам та юридичним особам отримувати інформацію  у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про власників будь-якого майна. Аналогічне право громадян і юридичних осіб з'явилося і при отриманні інформації з інших  майнових реєстрів, з іншого боку з’явився і обов’язок розкривати інформацію, щодо власності на компанії – суб’єкти підприємницької діяльності.

Міністр юстиції України Павло Петренко вже пообіцяв забезпечити технічну реалізацію прийнятого закону.

Справді Арсеній Петрович правий і це істотний крок у «допомозі» чиновникам всіх рівнів та рангів, в тому числі і суддям, стати чесними, прозорими, відкрити, публічними, тощо перед людьми.

Справді це істотний крок у «допомозі» чиновникам всіх рівнів та рангів, в тому числі і суддям, стати чесними, прозорими, відкрити, публічними, тощо перед людьми.

ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА: А якщо я чесна людина і не збираюсь бути чиновником? Хіба в мене немає права держати в таємниці відомості про моє майно, його кількість та місцезнаходження?  Це частина мого приватного життя і я не хочу щоб будь хто міг про це довідатись, а потім будь з ким обговорювати. І в багатьох розвинутих країнах інформація про майно не є відкритою, навіть про майно чиновників. Єдиний електронний реєстр з усією інформацією про особу, в тому числі її майно, дуже небезпечна ідея. В поганих руках ця інформація величезна підмога для тотального контролю держави над людиною та  позбавлення її свободи. 

Згадайте новину: Відцифрований відбиток пальця у паспорті - чергове рішення влади для лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: