6
2
5129
Проект закону № 1013 про внесення змін до Конституції України щодо скасування адвокатської монополії отримав позитивний висновок Конституційного суду, проте проголосувати за нього наразі не вистачить голосів. Про це під час брифінгу повідомив міністр юстиції України Денис Малюська, передає кореспондент УНН.
“Законопроект, остання його стадія — перегляд Конституційним судом, закінчилась. Суд підтвердив, що такі зміни можливі. Вкрай складна була битва у суді, але позитивний висновок є. Основна проблема законопроекту — це збір голосів абсолютної більшості для прийняття цього законопроекту. Зараз їх, мені здається, от об’єктивно немає. Будемо очікувати доки ВР не набереться єдності з цього питання”, — розповів Малюська.
Однак він зазначив, що механізм монополії зараз не настільки критично складний, як коли законопроект реєструвався у ВР.
Згадайте новину: Дозволив - КСУ надав Висновок у справі щодо скасування адвокатської монополії
“І ВР зрозумівши проблему, змогла пом’якшити цей механізм, передбачивши самопредставництво юридичних осіб. Це істотно зняло тягар з великої кількості установ, організацій, юросіб, тому що наші витрати на забезпечення представництва адвокатами було б шаленим. Мін’юст би витрачав щомісяця 10 млн грн тільки на оплату послуг адвокатів, потреби в цьому ми абсолютно не відчуваємо”, — зауважив Малюська.
Тому усіх своїх представників, які ходять у судові інстанції, міністерство повносило у єдиний держреєстр, як осіб, які мають право представляти інтереси Мін’юсту без довіреності.
Згадайте новину: Реакція НААУ на законопроект президента Зеленського про скасування адвокатської монополії
“Проблема вже не настільки нагальна”, — резюмував міністр.
Нагадаємо, що на початку року Верховна Рада України попередньо схвалила запропонований та визначений Президентом України Володимиром Зеленським як невідкладний, законопроект про внесення змін до Конституції щодо скасування адвокатської монополії, схваливши проект Постанови зареєстрований за № 1013/П1.
Згадайте новину: Міністр юстиції Денис Малюська: ми удосконалюємо механізми надання адмінпослуг у сфері державної реєстрації
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
66
Коментарі:
0
Переглядів:
118
Коментарі:
0
Переглядів:
207
Коментарі:
0
Переглядів:
509
Коментарі:
0
Переглядів:
446
Коментарі:
0
Переглядів:
289
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.
Вірно читаю? 1. Адвокатська монополія - біда. Дорого. 2. Мінюст про себе подбав. 3. Проблема вже не настільки нагальна. Цікаво, коли про (У)країну почнуть думати, а не про себе.
Так, головне, що про себе подбали! А на конституційне право громадян - плювати! Крім нецензурних,більше слів нема!