Главная Блог ... Новости Міністр юстиції України Денис Малюська розповів про долю законопроекту щодо скасування адвокатської монополії Міністр юстиції України Денис Малюська розповів пр...

Міністр юстиції України Денис Малюська розповів про долю законопроекту щодо скасування адвокатської монополії

эксклюзив
Отключить рекламу
 - tn1_0_32779100_1592462242_5eeb0ba2500c3.jpg

Проект закону № 1013 про внесення змін до Конституції України щодо скасування адвокатської монополії отримав позитивний висновок Конституційного суду, проте проголосувати за нього наразі не вистачить голосів. Про це під час брифінгу повідомив міністр юстиції України Денис Малюська, передає кореспондент УНН.

“Законопроект, остання його стадія — перегляд Конституційним судом, закінчилась. Суд підтвердив, що такі зміни можливі. Вкрай складна була битва у суді, але позитивний висновок є. Основна проблема законопроекту — це збір голосів абсолютної більшості для прийняття цього законопроекту. Зараз їх, мені здається, от об’єктивно немає. Будемо очікувати доки ВР не набереться єдності з цього питання”, — розповів Малюська.

Однак він зазначив, що механізм монополії зараз не настільки критично складний, як коли законопроект реєструвався у ВР.

Згадайте новину: Дозволив - КСУ надав Висновок у справі щодо скасування адвокатської монополії

“І ВР зрозумівши проблему, змогла пом’якшити цей механізм, передбачивши самопредставництво юридичних осіб. Це істотно зняло тягар з великої кількості установ, організацій, юросіб, тому що наші витрати на забезпечення представництва адвокатами було б шаленим. Мін’юст би витрачав щомісяця 10 млн грн тільки на оплату послуг адвокатів, потреби в цьому ми абсолютно не відчуваємо”, — зауважив Малюська.

Тому усіх своїх представників, які ходять у судові інстанції, міністерство повносило у єдиний держреєстр, як осіб, які мають право представляти інтереси Мін’юсту без довіреності.

Згадайте новину: Реакція НААУ на законопроект президента Зеленського про скасування адвокатської монополії

“Проблема вже не настільки нагальна”, — резюмував міністр.

Нагадаємо, що на початку року Верховна Рада України попередньо схвалила запропонований та визначений Президентом України Володимиром Зеленським як невідкладний, законопроект про внесення змін до Конституції щодо скасування адвокатської монополії, схваливши проект Постанови зареєстрований за № 1013/П1.

Згадайте новину: Міністр юстиції Денис Малюська: ми удосконалюємо механізми надання адмінпослуг у сфері державної реєстрації

 • 4669

  Просмотров

 • 2

  Коментарии

 • 4669

  Просмотров

 • 2

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Вірно читаю? 1. Адвокатська монополія - біда. Дорого. 2. Мінюст про себе подбав. 3. Проблема вже не настільки нагальна. Цікаво, коли про (У)країну почнуть думати, а не про себе.

  19.06.2020 11:36

  Так, головне, що про себе подбали! А на конституційне право громадян - плювати! Крім нецензурних,більше слів нема!

  19.08.2020 18:10

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст