14.07.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Переглядів:  158
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Підлегла Марушевська подала до суду на свого керівника ДФС Насірова

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська подала два позови до суду проти керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова, якого звинувачує у порушені законодавства.

Про це сама Юлія Марушевська повідомила на своїй facebook-сторінці.

Одне із порушень, як зазначає Марушевська, є те, що Насіров з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці.

Згадайте новину: "Я не боюся звільнення, а ви Роман Насіров?" - Марушевська

"Голова ДФС створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі. Це свавілля збоку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином. Пан Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники", — написала керівник Одеської митниці.

Другий позов стосується того, що Насіров, за словами Марушевської, заборонив їй проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів.

Тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри: ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, всупереч закону, буде присилати нам своїх "парашутистів" на митницю. Дві справи передала сьогодні до суду,
— підсумувала Марушевська.

Джерело: 24 канал

Згадайте новину: Гройсман зняв з Марушевської три догани Насірова й оголосив їй подяку - Саакашвілі

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення