Коронавірус COVID-19: клопотання про відкладення судового засідання

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Коронавірус COVID-19: клопотання про відкладення судового засідання - 0_68643400_1584378491_5e6fb27ba79c1.jpg

Згадайте новину: Нидерланды открыли антитело для блокировки коронавируса. Вопрос лишь во времени...

Аналізуйте судовий акт: Спалах епідемії особливо небезпечної хвороби, в тому числі, коронавірусу COVID-19, не свідчить про об`єктивну неможливість вирішення цивільної справи і зупинення провадження (Новосанжарський райсуд, № 546/562/17,26.02.20)

Користуйтеся консультацією: Чи є коронавірус форс-мажором та підставою невиконання зобов’язань?

Личаківський районний суд м. Львова

79007, м. Львів, вул. Б. Лепкого, 16

Позивач

(зазначити ПІП)

(зазначити місце проживання Позивача)

Суддя

(зазначити прізвище та ініціали)

Справа

(зазначити № справи)

Клопотання

про відкладення розгляду справи

В провадженні Личаківського районного суду м. Львова перебуває справа №, розгляд якої призначено (відкладено) на «___» 2020 р. о «___» год. «__» хв.

Водночас з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України установлено карантин (постанова Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 р. № 211).

Рада суддів України звернулась до громадян, які є учасниками судових процесів, з проханням утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності учасників сторін. Також Рада суддів України просить громадян утриматися від відвідин суду, якщо у них є ознаки будь-якого вірусного захворювання (заява Голови Ради суддів України щодо карантинних заходів від 11.03.2020 р.).

При цьому інкубаційний період нового коронавірусу триває від 2 днів до 2 тижнів (офіційний сайт МОЗ України: https://moz.gov.ua/article/news/7-poshirenih-pitan-pro-novij-koronavirus).

Під час інкубаційного періоду, коли людина уже заразилася вірусом, але ще добре почувається і немає жодних зовнішніх симптомів хвороби, збудник може виділятися й передаватися іншим (офіційний сайт МОЗ України: https://moz.gov.ua/article/health/skilki-chasu-ljudina-jaka-hvorie-na-virusnu-infekciju-mozhe-zaraziti-inshih). Відтак, зрозуміти, що особа заражена коронавірусом COVID-19 в межах інкубаційного періоду є складно. Тому на перший погляд здорова людина без явних ознак вираженості симптомів захворювання вже може бути зараженою, а збудник коронавірусу COVID-19 може виділятися й передаватися іншим.

В Україні станом на 16.03.2020 р. зафіксовано два нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19. Крім того, має місце 1 (один) летальний випадок – смерть людини (офіційний сайт МОЗ України: https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-).

Людина, її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст. 3 Конституції України).

Крім того, Рада суддів України рекомендувала у період з 16 березня до 3 квітня 2020 р. встановити особливий режим роботи судів України, а саме: роз’яснити громадянам можливість відкладення розгляду справ у зв’язку із карантинними заходами … (Лист Ради суддів України від 16.03.2020 р, адресований Верховному Суду, Вищому антикорупційному суду, місцевим та апеляційним судам).

Зважаючи на вищевикладене, враховуючи поважність причин, керуючись ст. ст. 43, 183, 223 ЦПК України, з метою недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19, для убезпечення від ризику життя та здоров’я людей, зокрема учасників справи та працівників суду,

ПРОШУ:

- Розгляд справи відкласти на іншу дату.

«___» 2020 р.

(підпис) (ПІП)

Автор: Володимир Піцикевич, керуючий партнер АО "Amprolex", к.ю.н., адвокат.

43798
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
1