Головна Блог ... Видеоконсультація КОМУ ПОДОЙДЕТ БАНКРОТСТВО ФИЗЛИЦА В УКРАИНЕ 2022

КОМУ ПОДОЙДЕТ БАНКРОТСТВО ФИЗЛИЦА В УКРАИНЕ 2022

22.12.2021
Подякувати
Автор: Юридическая фирма "Москаленко и Партнеры"
Підписатися на автора
Переглядів : 3922
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
КОМУ ПОДОЙДЕТ БАНКРОТСТВО ФИЗЛИЦА В УКРАИНЕ 2022 - tn1_0_70461000_1640088003_61c1c1c3ac0b5.jpg

Если урегулировать Ваши кредиты и долги во внесудебном порядке или выиграть суды с банками, ФК, МФО и другими кредиторами не удалось, радикальным способом раз и навсегда человеку расстаться с долгами является банкротство физического лица. В этом видео Вы узнаете:
Кому подойдет банкротство физического лица в Украине в 2022 г.?
Сколько стоит банкротство физического лица в Украине в 2021 г.?
Какой список документов нужно собрать для банкротства?
Кому не подходит процедура банкротства ФЛ в Украине?
Как объявить себя банкротом, рассказывает кредитный адвокат Москаленко Анастасия Владимировна - юрист-антиколлектор со специализацией в кредитных спорах с 2008 г., партнер Юридической фирмы "Москаленко и Партнеры" (Украина).

3922
Переглядів
1
Коментарі

Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

15.01.2022 21:46

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст