Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс торговельного мореплавства України Стаття 156. Відмова сторін від договору до відходу судна Стаття 156. Відмова сторін від договору до відходу...

Стаття 156. Відмова сторін від договору до відходу судна

Кодекс торговельного мореплавства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 725

    Переглядів

  • 725

    Переглядів

  • Додати в обране

    Кожна із сторін вправі відмовитися від договору морського перевезення вантажу без відшкодування іншій стороні зв'язаних із цим збитків у таких випадках, що виникли до відходу судна з порту:

    1) воєнних або інших дій, що можуть загрожувати небезпекою захоплення судна або вантажу;

    2) блокади порту відправлення або призначення;

    3) затримання судна за розпорядженням властей з причин, що не залежать від сторін договору;

    4) залучення судна для спеціальних потреб держави;

    5) заборони капітаном морського порту вивозу з порту відправлення або ввозу в порт призначення вантажу, призначеного для перевезення, у випадках, передбачених законом.

    Випадки, передбачені у пунктах 3, 5 цієї статті, не можуть бути підставою для відмови від договору морського перевезення вантажу без відшкодування іншій стороні збитків, якщо затримка передбачається короткочасною.

    У випадках, передбачених у цій статті, перевізник не несе витрат, пов'язаних з розвантаженням.

    {Стаття 156 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4709-VI від 17.05.2012 }

    Попередня

    156/357

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст