Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс торговельного мореплавства України Стаття 380. Передача права заявлення претензій і позовів Стаття 380. Передача права заявлення претензій і п...

Стаття 380. Передача права заявлення претензій і позовів

Кодекс торговельного мореплавства України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 441

  Переглядів

 • 441

  Переглядів

 • Додати в обране

  Передача іншим організаціям або особам права на заявлення претензій і позовів не допускається, за винятком випадків передачі такого права відправником одержувачу вантажу і навпаки, а також одержувачем або відправником вантажу - органу, до сфери управління якого вони відносяться, транспортно-експедиторській організації чи страховику.

  Передача права на заявлення претензії або позову засвідчується переуступним написом на коносаменті, накладній або квитанції.

  Попередня

  344/357

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст