Головна Блог ... Новини Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус подав у відставку і КМ України її прийняв Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус под...

Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус подав у відставку і КМ України її прийняв

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1350

Відключити рекламу
 - tn1_golova_dergavnoi_fiskalnoi_slugbi_podav_u_vidstavku_i_km_ukraini_ii_priynyav_55104635d0a41.jpg

Відсторонений 24 лютого 2015р. від виконання своїх обов‘язків Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України подав у відставку, яка була відразу прийнята.

З приводу майбутнього керівника ДФС України прем‘єр – міністр Арсеній Яценюк заявив наступне: «Я доручаю міністру фінансів очолити конкурсну комісію з відбору та подачі на мій розгляд кандидатури нового голови ДФС. Термін - 2 тижні. У найкоротші терміни, разом з представниками бізнесу, бізнес-асоціацій Мінфін має провести відкриту, публічну конкурсну процедуру».

Разом з відставкою голови ДФС України КМ України звільнив з посад двох його заступників: Володимира Хоменка – керівника податкової міліції та Анатолія Макаренка – керівника системи митних органів. Слід підкреслити, що рішення про звільнення Хоменка та Макаренка було прийнято урядом за результатами службового розслідування, тому це не є відставкою як у випадку Білоуса в розумінні ЗУ «Про державну службу» і далі у відношенні цих чиновників можливі інші юридичні наслідки.

З приводу звільнення Хоменка та Макаренка прем‘єр-міністр Яценюк висловився таким чином: "Я отримав дипломатичними каналами від іноземних інвесторів дуже коротку довідку, для того щоб не читати цей звіт на 20 тис. сторінок, про те, які корупційні схеми залишилися... Перше - відкати при відшкодуванні ПДВ залишилися, друге - основні 14 майданчиків Клименка (екс-міністра доходів і зборів) розподілено на близько 100 великих конвертаційних центрів. Загальний обсяг конвертації - до 20 млрд гривень". Арсеній Петрович також згадав продовження виготовлення контрафактної горілки, а також збори з кожної партії товару на митниці на місцях, що підтримується правоохоронними органами.

Ігор Білоус коментує своє рішення про відставку наступним чином: «…Тиждень тому мене офіційно ознайомили з актом за результатами службового розслідування діяльності керівництва ДФС, судячи з якого урядова комісія не мала серйозних претензій особисто до мене. Негативні факти, викладені в акті, насамперед стосувалися діяльності першого заступника та заступника голови ДФС. Тим не менше, в ситуації, що склалася, я вважаю за доцільне відмовитися від посади Голови Державної фіскальної служби… Перебіг подій зайве переконав мене: в роботі ДФС роль особи треба максимально мінімізувати. Не обличчя, не прізвища керівників мають визначати ефективність діяльності Служби. Її повинні забезпечити струнка й продумана структура. Службі потрібні нові функції, адаптовані до сучасних завдань і поточних викликів. А головне – відданий справі, фаховий і мотивований персонал...»

Згадайте новину: Голову ДФС Ігора Білоуса та двох його заступників відсторонено від виконання обов'язків

Електронна система адміністрування податку на додану вартість: нова спроба вирішити давню проблему.

Заміна Міністерства доходів і зборів України на Державну фіскальну службу України.

Читайте інтерв'ю: Председатель ГФС Игорь Билоус: "Нам говорят, что мы мало люстрировали? Так мы уволили около 7 тысяч человек!"

Дивиться відео: Голова ДФС України Ігор Білоус розповідає про реформу податкової системи.

 • 1350

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1350

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст